تنها با چند کلیک مهارت موردنظر خود را یاد بگیرید

هدف اصلی ما از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا فراهم کردن امکان آموزش آنلاین با کمترین قیمت بوده است. فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا مکانی برای یادگیری و یاد دادن است. در این فروشگاه هر کسی می‌تواند چیزهایی که بلد است را حتی با تجهیزات ساده مثل دوربین گوشی یا وبکم ضبط کند و آن را به دیگران بفروشد. به این ترتیب هم برای عده‌ای از مردم کسب درآمد می‌شود و هم عده‌ای دیگر به راحتی و با قیمت پایین مهارتی را یاد می‌گیرند. این دسته از افراد می‌توانند به وسیله مهارت و دانشی که یاد گرفته درآمد کسب کنند. پس در نتیجه هرکسی به نحوی می‌تواند از فروشگاه ۴۶۰ مالتی مدیا کسب درآمد کند.

آموزش‌های متنوع با قیمت مناسب

فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. یکی تنوع بالای آموزش‌های موجود در سایت و دیگری قیمت مناسب ویدیوهای آموزشی است. تلاش ما این است که در هر زمینه‌ای و برای هر نیازی حداقل یک ویدیو آموزشی در سایت موجود باشد. به این ترتیب می‌توانیم نیازهای طیف وسیع‌تری از مردم را برطرف کنیم. همچنین برنامه ما این است که ویدیوهای آموزشی برای همه مردم و اقشار قابل دسترس باشد. به همین دلیل تلاش می‌کنیم قیمت آموزش‌های فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا به گونه‌ای تعیین شود که برای همه افراد قابل تهیه باشد.

همه جا در دسترس شما هستیم

این روزها دست هر کسی از بچه چند ساله تا افراد سالمند گوشی و تبلت دیده می‌شود. به همین دلیل لازم است که در همه جا حضور داشته باشیم تا مشتریان راحت‌تر از خدمات فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ استفاده کنند. برای این منظور ما اپلیکیشن‌های فروشگاه را برای دو سیستم عامل رایج دستگاه‌های همراه یعنی اندروید و آی او اس تهیه کرده‌ایم. به این ترتیب به راحتی می‌توانید ویدیوهای آموزشی سایت را در موبایل و تبلت خود خریداری و سپس آن‌ها را در همان دستگاه مشاهده کنید.

نگران نباشید، ما همیشه هوای شما رو داریم

حمایت و پشتیبانی از مشتری یکی از مهم‌ترین اصولی است که ما در فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا به شدت به آن پایبندیم. از نظر ما مشتری گوهری گران‌بهاست که باید همیشه قدرش را بدانیم و از آن محافظت کنیم. به همین دلیل همیشه هوای تمام مشتری‌های خودمان را داریم. تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا همیشه آماده کمک به شما و پاسخگویی به نیازهای‌تان است. همین مسئله باعث شده است که اکثر مشتریان فروشگاه ۴۶۰ مالتی مدیا تجربه‌ای خوب و دل‌نشین از خرید خود داشته باشند. به همین دلیل است که خیلی‌ها ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند.


اعضای اصلی تیم ۴۶۰ مالتی مدیا

تعدادی از بچه‌های جوان، پرانرژی و خلاق فروشگاه اینترنتی ۴۶۰ مالتی مدیا

team-member
مهدی بهادرفر

CEO, Co-founder

mahdibahadorfar@gmail.com
team-member
سارا موسوی

Chief of Marketing

sara@460multimedia.ir
team-member
آرمین نظری

Support Manager

armin@460multimedia.ir
team-member
مهسا امامی‌فر

Lead UX/UI designer

mahsa@460multimedia.ir
team-member
شاهین ابراهیمی

Website development

shahin@460multimedia.ir
team-member
مرتضی نامجو

Content manager

morteza@460multimedia.ir

ما همیشه به دنبال افراد با استعداد هستیم

اگر فکر می‌کنید حضور شما در تیم ما می‌توانید مفید باشد، پس هرچه زودتر فرم زیر را پر کنید:

Click or drag a file to this area to upload.